NOČ V ŠOLI

V četrtek, 8. 6. 2023, se je na naši podružnici zopet odvil dogodek, ki se ga učenci veselijo celo šolsko leto. Izpeljali smo tradicionalno noč v šoli, kjer so se prepletale kulturne, športne in družabne dejavnosti.

Dogodek smo pričeli z dramsko igro Zmaj Direndaj. Nastopali so GLEDALIŠČNIKI POŠ Hotedršica in starševska gledališka skupina PISANE SRAJČKE pod vodstvom učiteljice Darje Merlak. Nadaljevali smo z zabavnimi štafetnimi igrami. Po večerji smo se odpravili na krajši večerni sprehod, kjer so petošolci za nas pripravili pravo predstavo. V šolo smo se vrnili utrujeni, a to še ne pomeni, da smo hitro zaspali. Čeprav je bila noč kratka, smo se zjutraj vsi zbudili z nasmehom na obrazih, saj so petošolci vsem učencem pripravili majhno presenečenje.

Učiteljice POŠ Hotedršica