POŠ Hotedršica obvešča, da se pouk na šoli začne v TOREK, 1. 9. 2020.

V ŠOLO LAHKO PRIDEJO LE ZDRAVI UČENCI.

Starši ne vstopate v šolo.

Pomembna sprememba v šol. letu 2020/2021 bo, da bomo s poukom na šoli (tako na matični kot na obeh podružnicah) ob TORKIH pričeli ob 7.30 uri, zato bo vozni red šolskih prevozov ob torkih spremenjen.

Ostale dneve v tednu pričenjamo s poukom kot običajno, ob 7.50.

Vsi učenci (vozači), ki bodo uporabljali šolski prevoz, morajo na prevozu imeti zaščitno masko.

UČENCI OD 2. DO 5. RAZREDA:

Ob 7.30 se učenci 2.–5. razreda zberejo pred vhodom v šolo, kjer jih bodo pričakale učiteljice. Učenci naj imajo s seboj šolsko torbo, vse šolske potrebščine, šolske copate in peresnico.

Skupaj z razredničarko bodo posamezni oddelki posamično vstopili v šolo.

V šoli se bodo izvajale razredne ure in pouk do 12.25. Malica bo organizirana za vse učence, kosila pa ta dan ni. Prav tako ni podaljšanega bivanja.

Po končanem pouku ob 12.25 gredo učenci domov. Šolski prevoz domov za učence vozače bo organiziran ob 12.30 izpred šole Tabor na vse relacije.

Starši ZUNAJ pričakate svoje otroke in ne vstopate v šolo.

Prosimo vse starše naših učencev, da se v družini nagibate k trajnostnemu načinu prihajanja v šolo, kot sta hoja in kolesarjenje.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje, pomoč in upoštevanje navodil!

Lepo vas pozdravljamo!

Miša Stržinar, ravnateljica